فروشگاه اینترنتی کامپیوتر پلاس
دسته بندی ها
  سبد خرید
  فیلترها
  تنظیمات
  جستجو

  معرفی مدل جدید تسلا سری سوم 2021

  دوشنبه, 20 بهمن,1399

  رسانه‌ها گزارش داده‌اند مدل ۳ مدل سال ۲۰۲۱ از درب محفظه بار برقی، پنجره‌های دوجداره جدید و رینگ‌های به‌روز ۱۸ تا ۲۰ اینچی برخوردار شده است. این خودرو همچنین دارای عناصر تیره‌رنگی است که جایگزین‌ تریم کروم دستگیره درب‌ها و اطراف شیشه‌ها شده‌اند

   

   

   

  داخل کابین نیز کنسول مرکزی جدید وجود دارد که قبلاً برای ایجاد ظاهری جنجالی از تریم مشکی براق استفاده کرده بود اما اکنون کاربردی‌تر شده است. در این بخش همچنین محفظه شارژ بی‌سیم متفاوتی دیده می‌شود.

   

   

  اما تغییرات قابل‌درک‌تر در زیر پوست خودرو رخ داده‌اند زیرا نسخه رنج پلاس استاندارد هم‌اکنون دارای شعاع حرکتی تخمینی ۴۲۳ کیلومتری بوده که بهبود ۲۱ کیلومتری را نشان می‌دهد. البته شتاب صفر تا ۹۶ کیلومتر در ساعت ۵.۳ ثانیه‌ای و حداکثر سرعت ۲۲۵ کیلومتر در ساعتی این مدل تغییری نداشته است.

   

   

  مدل ۳ برد بلند دو موتوره چهار چرخ محرک بهبودهای جدی‌تری دارد زیرا برد آن به ۵۶۸ کیلومتر رسیده که ۵۰ کیلومتر بیشتر از قبل است. همچنین شتاب این خودرو به ۴.۲ ثانیه کاهش یافته که به معنی بهبود دو دهم ثانیه‌ای است. البته حداکثر سرعت این مدل همچنان ۲۳۳ کیلومتر در ساعت است.

   

   

  نهایتاً به مدل ۳ پرفورمنس دوموتوره چهار چرخ محرک می‌رسیم که بازه حرکتی آن با افزایش ۲۶ واحدی به ۵۰۷ کیلومتر رسیده است. شتاب خودرو نیز با کاهش یک دهم ثانیه‌ای به ۳.۱ ثانیه رسیده است.

   

   

  تسلا مدل ۳ مدل سال ۲۰۲۱ در حال حاضر قابل سفارش بوده و قیمت آن پیش از اعمال مشوق‌ها از ۳۷۹۹۰ دلار شروع می‌شود.

   

  انصراف از نظر