مدیرکل ردمی: زمان زیادی تا انتشار رابط کاربری MIUI ۱۳ باقی نمانده است

دوشنبه, 24 آبان,1400

مدیرکل برند ردمی به‌تازگی از انتشار آپدیت MIUI ۱۲.۵ Enhanced Edition برای سومین گروه از محصولات این شرکت خبر داد و در انتها اعلام کرد که زمان زیادی تا انتشار MIUI ۱۳ باقی نمانده است. با این حساب، پیش‌بینی می‌شود که نسخه بعدی MIUI در رویداد رونمایی از سری شیائومی ۱۲ در ماه دسامبر معرفی شود.

گفته می‌شود که اکثر مشکلات موجود در نسخه فعلی MIUI توسط MIUI Pioneer Group برطرف شده است. این گروه کمیته‌ای است که وظیفه حل مشکلات کاربران در رابطه با MIUI را برعهده دارد و گزارش کارهای خود را در Mi Community ارائه می‌کند.

از جمله قابلیت‌هایی که احتمالا به MIUI 13 اضافه می‌شود می‌توانیم به ویجت‌هایی شبیه iOS، جعبه ابزار هوشمند، دستیار دوربین سلفی، MIUI Pure Mode و قابلیت افزایش حافظه اشاره کنیم. قابلیت Front Camera Assistant یا دستیار دوربین سلفی در واقع شامل دو ویژگی است که یکی روشنایی نمایشگر را در زمان تصویربرداری افزایش می‌دهد تا در محیط‌های کم‌نور تصاویر واضح‌تری ثبت شود. دیگری فیلترهای زیبایی را در حین تماس‌های ویدیویی فعال می‌کند.

حالت Pure Mode هم برای افزایش ایمنی دستگاه اضافه می‌شود و با غیرفعال‌سازی امکان نصب اپلیکیشن از مراجع غیررسمی مثل فروشگاه اپلیکیشن شیائومی و گوگل پلی سعی می‌کند از ورود بدافزار به دستگاه‌ها جلوگیری کند.

نظر خود را وارد نمایید