حمل و نقل و بازگشت

- شرایط بازپس فرستادن کالا:

چنانچه کالا در مدت زمان ۷ روز پس از تحویل، دچار مشکل شده باشد و این اشکال از طریق استفاده نادرست از کالا(نصب و راه اندازی،تنظیمات، نگهداری و استفاده غیر متداول و متفاوت با توصیه سازنده کالا که در دفترچه راهنمای کالا، قید شده است) رخ نداده باشد، مشتری میتواند کالا را با هماهنگی بخش پشتیبانی کامپیوتر پلاس و با در نظر گرفتن شرایط زیر باز پس فرستد.در غیر اینصورت از عودت آن خودداری نمایید. لازم به ذکر است کالاهای زیر شامل 7 روز مهلت تست نمیباشند:

پردازنده های شرکت اینتل (Cpu intel) به دلیل عدم وجود شماره سریال جهت شناسایی آنها

قطعاتی نظیر مادربرد، هارد و ... که بر روی سیستم اسمبل شده باشند(پیچ شده باشند)

کالاهایی که به عنوان هدیه، همراه با کالای خریداری شده ارسال میشوند.

محصولات مصرفی مانند: باتری، خمیر حرارتی، پک سی دی و پک دی وی دی،تونر و کارتریج پرینتر، دستمال، اسپری و مایع نظافت، پد موس و کالاهای مشابه دیگر

کلیه کالاهایی که فاقد شماره سریال واحد هستند نظیر : ایرپادها، هدست های سامسونگ و شیائومی و ......

گوشی‌های موبایل و تبلت‌ها در صورتی که:

سیم‌کارت خورده باشد.

ثبت مالکیت (ریجستر) شده باشد.

از نظر ظاهری آسیب دیده یا دارای خط و خش باشد.

کالا بدون هیچ گونه خط و خش، ضرب دیدگی، شکستگی و سوختگی باشد.

کالا درون کارتن و جعبه اصلی که خریداری شده و بدون هیچ گونه آسیب دیدگی یا درج توضیحاتی روی آن به همراه فاکتور و کارت گارانتی (در صورت وجود) ، برای مجموعه کامپیوتر پلاس ارسال شود.

مورد یا اشکال مشاهده شده بر روی کاغذ به صورت شفاف و خوانا درج و همراه با امضا در کارتن کالا ارسال گردد.

هزینه ارسال به عهده خریدار می باشد.

اعلام تصمیم نهایی در رابطه با کالاهای مرجوعی بر عهده کامپیوتر پلاس میباشد.

مشتری از خرید منصرف شده باشد. در این حالت تا زمانی که بسته ارسالی از فروشگاه خارج نشده یا کالا به دست مشتری نرسیده باشد، یعنی مشتری کالا را از پست تحویل نگرفته باشد، در هر شرایطی میتواند کالا را مرجوع کند(چه کالا تست شده و چه تست نشده باشد). بدیهی است هزینه ارسال به عهده خریدار می باشد.

چنانچه بسته ارسالی هنگام تحویل به مشتری دارای اشکالات ظاهری نظیر ضربه خوردگی،مخدوش بودن بسته بندی، رطوبت، تو رفتگی و ... باشد، مشتری می تواند بسته را تحویل نگرفته و با پشتیبانی کامپیوتر پلاس موضوع را در میان بگذارد. تحویل گرفتن بسته تحت هر شرایطی از پست یا پیک یا ناوگان حمل به منزله قبول کالا و تایید سلامت فیزیکی کالا می باشد.